Распоред писмених задатака и контролних вежби

по одељењима

 одељење I1   одељење II1   одељење III1   oдељење IV1 
 одељење I2   одељење II2
 одељење III2
 oдељење IV2
 одељење I3  одељење II3
 одељење III3
 oдељење IV3
 одељење I4  одељење II4
 одељење III4
 oдељење IV4
 одељење I5
 одељење II5  одељење III5   oдељење IV5
 oдељење I6  одељење II6  одељење III6
 
 oдељење I7  одељење II7  одељење III7 
 oдељење I8  одељење II8  одељење III8 
 oдељење I9  одељење II9  одељење III9 
 одељење I10
   

 

 РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА СЕКЦИЈА, ДОДАТНЕ И ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ У ПРВОМ ПОЛУГОДИШТУ ШК. 2018/19. ГОД.

Распоред пријема родитеља

 

ОДЕЉЕЊЕ.

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

ДАН И ВРЕМЕ ПРИЈЕМА

I1

 ЂУРАЂ АЛИМПИЋ

СРЕДА, 14.15-15.10

I2

ЂУРЂИЦА КОВАЧЕВИЋ

СРЕДА, 16.20-17.05

I3

МИРЈАНА ПАВИЋ

УТОРАК, 14.25-15.10

I4

НИКОЛА ГЛЕДИЋ

ПЕТАК, 13.00-18.00

I5

ЈОВИЦА ПРИЦА

ПОНЕДЕЉАК, 14.20-15.10

I6

ТОМИСЛАВ КОВАЧЕВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 09.05-10.05

I7

НЕМАЊА СИМИЋ

СРЕДА, 11.05-11.50

I8

МИЛАН БЕКИЋ

ПЕТАК, 09.10-10.10

I9

 СОФИЈА СТОЈАНОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК 12.45-13.30, 

II1

ДУШАН МАРКОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 14.20-15.30

II2

ЂОРЂЕ ЈОВАНОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 14.25-15.10

II3

AЛЕКСАНДРА МИЛЕНКОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 9.25-10.10

II4

РАДОМИР БОЖИЋ

УТОРАК, 9.25-10.10

II5

ВИТОМИР АНТОНИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 15.30-16.15

II6

ДРАГАНА ЂЕРМАНОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 08.20-09.05

II7

ВЕРА ЂУРИЋ

УТОРАК, 17.00

II8

МИЛИВОЈ ЈОВАНИЋ

СРЕДА, 12.45-13.30

II9

БОЈАН ЋУРЧИЋ 

ЧЕТВРТАК, 08.20-09.05

III1

 MИРА НИКОЛИЋ

УТОРАК, 15.10-15.30

III2

ВИОЛЕТА АРСЕНОВИЋ

УТОРАК, 12.45-13.30

III3

КОВИЉКА НЕСТОРОВИЋ

УТОРАК, 11.05-11.50

III4

ВЕСНА ТАНАЦКОВИЋ

УТОРАК, 11.55-12.40

III5

 

III6

 

ПОНЕДЕЉАК, 11.50

III7

 ДРАГАН ЧИКАРИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 11.00

III8

 МАРИЈА ПИЛИПОВИЋ

ПЕТАК, 15.30-16.15

III

МАРИЈА МАРЈАНОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 7.30-08.15

IV1

СНЕЖАНА РАДОВАНОВИЋ

УТОРАК, 16.20-17.05

IV2

СВЕТИСЛАВ ВАСИЋ

ПЕТАК, 13.30-14.20

IV3

БОСИЉКА МИЛИДРАГОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 10.20-11.00

IV4

ЉИЉАНА ЂОРЂЕВИЋ

ЧЕТВРТАК, 08.15-09.05

IV5

РАДОСЛАВА ЈОВИЧИЋ

ПЕТАК, 09.15-10.15